ANUNT CONCURS ADMINISTRATOR PUBLIC

ANUNT CONCURS ADMINISTRATOR PUBLIC

Exportă PDF - ANUNT CONCURS ADMINISTRATOR PUBLIC Tipăreşte pagina - ANUNT CONCURS ADMINISTRATOR PUBLIC Trimite unui prieten - ANUNT CONCURS ADMINISTRATOR PUBLIC

publicat de Administrator Vineri , 19 Mai 2017, 11:50

Consiliul Local al municipiului Hunedoara organizează, in perioada 13.06.2017 - 16.06.2017, concurs pentru ocuparea, pe perioada determinata, a postului contractual de conducere vacant de ADMINISTRATOR PUBLIC AL MUNICIPIULUI HUNEDOARA.

Concursul se va desfăşura la sediul Primariei municipiului Hunedoara, Bld. Libertatii, nr. 17 si va consta in: selectia dosarelor, proba scrisa si proba de interviu.

Mai multe informatii despre concurs, bibliografie si conditiile de participare gasiti in documentele de mai jos.

Vizite ziua 23.08.2017 : 7261