ZIUA INTERNAȚIONALĂ A PERSOANELOR VÂRSTNICE

ZIUA INTERNAȚIONALĂ A PERSOANELOR VÂRSTNICE

Exportă PDF - ZIUA INTERNAȚIONALĂ A PERSOANELOR VÂRSTNICE Tipăreşte pagina - ZIUA INTERNAȚIONALĂ A PERSOANELOR VÂRSTNICE Trimite unui prieten - ZIUA INTERNAȚIONALĂ A PERSOANELOR VÂRSTNICE

publicat de Administrator Joi , 28 Septembrie 2017, 9:43

Primăria Municipiului Hunedoara organizează Ziua Internațională a Persoanelor Vârstnice:

* Duminică, 1 octombrie 2017 - ora 13:00, Ziua Internațională a Persoanelor Vârstnice la Centrul Social Multifuncțional pentru Persoane Vârstnice, situat pe strada Rotarilor, nr. 70 (fosta unitate militară).

* Duminică, 1 octombrie 2017 - ora 15:00, Ziua Internațională a Persoanelor Vârstnice la Unitatea Medico-Socială Arsenie Boca Hunedoara, str. Ștefan cel Mare, nr. 5.

* Luni, 2 octombrie, ora 16:00 - „Nunta de Aur"- Sala de evenimente Transilvania Events (fosta cantină OT)

Vizite ziua 11.12.2017 : 5872