Circulație închisă de Zilele Hunedoarei 2018

Exportă PDF - Circulație închisă de Zilele Hunedoarei 2018 Tipăreşte pagina - Circulație închisă de Zilele Hunedoarei 2018 Trimite unui prieten - Circulație închisă de Zilele Hunedoarei 2018

publicat de Administrator Joi , 19 Iulie 2018, 8:33

Circulație închisă de Zilele Hunedoarei 2018
A fost închisă circulația rutieră, de astăzi, 19 iulie 2018, ora 8:00, până luni, 23 iulie 2018, ora 12:00, pe următoarele artere de circulație:
» Bd. Libertății (de la intersecția cu str. Revoluției și Piața Libertății) Piața Libertății (de la intersecția cu str. Cloșca și str. Constantin Bursan) - Piața Libertății (de la intersecția cu str. Elisabeta Mărgineanu, str. Rotarilor și str. Aurel Vlaicu).
De asemenea, pentru parada portului hunedorean, va fi restricționată circulația vineri, 20 iulie 2018, între orele 17:00 - 19:00, pe traseul:
» Stadionul Michael Klein - Bd. Dacia - Bd. Republicii - Bd. Libertății - Centrul Vechi (la scenă).

Înapoi la Arhivă știri 2018

Preluarea deseurilor electrice !

Comenzi gratuite la TelVerde 0800 444 800 sau www.colecteaza.ro

Vizite ziua 17.08.2018 : 3197